🎁Skatinimas

🚛Tiesiogiai namuose

Vertinama 4.92/5
5/5

SISTEMA DI SICUREZZA WIFI DI ULTIMA GENERAZIONE AD ALTA QUALITA'

Registra video in hd anche di notte e si avvita come una semplice lampadina

PRIEINAMUMAS
Sandėlyje liko paskutiniai 13 vienetų

2X1 PASIŪLYMAS

Kol yra atsargų
79
39
99
 • "Wifi" vaizdo kamera
 • Instrukcijos
 • 2 metų garantija
Skatinimas

MŪSŲ GARANTIJOS

SERTIFIKUOTAS PRODUKTAS

PASITENKINIMO GARANTIJA

24 VALANDAS PER PARĄ TEIKIAMA PAGALBA

MOKĖJIMAS PRISTATYMO METU

Dėmesio! pigesnis pasiūlymas 2X1 už 49 € su apmokėjimu pristatymo metu galioja tik paskutiniams sandėlyje esantiems egzemplioriams.

ATTACCO DA LAMPADINA

CONTROLLO DA SMARTPHONE

judesio jutiklis

ROTAZIONE COMPLETA

Da oggi sarà possibile registrare video, foto e suoni grazie al suo microfono incorporato

Bulm Cam è la telecamera  progettata per registrare in qualsiasi ambiente 

Si inserisce come una lampadina e ha un tempo di registrazione illimitato.  E’ collegata senza cavi ingombranti e non c’è bisogno di un impianto.

Registra e invia notifiche e include funzione zoom, tutto con una sola telecamera. Non c’è bisogno di installare un sistema sofisticato di più telecamere, arriva da sola in ogni angolo 

Inizia a registrare appena rileva anche il minimo movimento e puoi seguirla comodamente anche dall’altra parte del mondo sul tuo smartphone.


  COMPILA IL MODULO


  UNICO NEL SUO GENERE

  Judesio jutikliai

  Jutikliai įsijungia, kai kas nors juda 10-12 metrų atstumu, ir kamera pradeda įrašinėti.

  Stebėti namus

  “Cam Pro®” gali įrašinėti aiškius vaizdo įrašus ir aukštos kokybės Garsą 24 valandas per parą.

  Vaizdo įrašai matomi mobiliajame telefone, kad ir kur būtumėte, dėl WIFI funkcijos galite tikrinti savo namus net dirbdami ar keliaudami.

  Sukasi ir įrašinėja net naktį

  Garantuojama, kad viskas bus kontroliuojama net naktį, nes naktinė funkcija leidžia įrašyti vaizdo įrašus bet kuriuo metu, užtikrinant puikų ryškumą ir raišką.

  SAVYBĖS

  Mūsų klientai negali klysti

  Vertinama 4.92/5
  5/5

  + 3275 Komentarai

  ⭐⭐⭐⭐⭐
  ⭐⭐⭐⭐
  ⭐⭐⭐
  ⭐⭐

  Jau kurį laiką norėjau įsigyti fotoaparatą savo verandai, tik neturėjau tam lizdo. Tada radau šį ir man jis labai patinka. Puiku, kad ji prisukama prie lempos, todėl nereikia jokių laidų. Ši kamera turi garsą ir yra aktyvuojama judesiu. Man labai patinka, kad ją taip lengva įdiegti ir nustatyti, o vaizdo kokybė yra puiki.

  Baltazaras A.

  Esu labai patenkintas šiuo pirkiniu!!! Lengvas montavimas, aiškūs balso pranešimai ir aiški vaizdo kokybė. Naudojamas kaip sodo šviestuvas lempos šešėlyje, jokių problemų nekilo.

  Dominykas C.

  Veikia labai gerai vaizdo ir garso kokybė aštri ir puiki. Greitai reaguoja į komandas ir programa yra išbaigta. Puiki priartinimo funkcija. Lengvai montuojamas. kompaktiškas ir gera medžiaga

  Gediminas F.

  A causa della grande richiesta, stiamo ufficialmente esaurendo questo prodotto, si consiglia di effettuare l’ordine il prima possibile!

  Offerta a TEMPO LIMITATO

  Blocca l'offerta adesso e ti richiamiamo


   COMPILA IL MODULO


   DOMANDE FREQUENTI

   Ti basta compilare il modulo con il tuo nome, il numero di telefono e l’indirizzo , il nostro servizio clienti ti richiamerà per chiarirti ogni dubbio e per confermare i dati di spedizione.

   Si, per offrirti maggiore comodità e sicurezza offriamo il Pagamento alla Consegna, potrai pagare direttamente al corriere quando arriverà a casa tua!

   Basta compilare il modulo e vi richiamerà un’operatore che sarà a vostra disposizione per qualsiasi informazione e dettagli su prodotto e offerta

   Assolutamente si, i nostri siti indicano la modalità del trattamento dei dati personali garantendo che siano inviati in totale sicurezza ai nostri operatori che si incaricheranno di spedire il prodotto.

   ©  Copyright 2022. – IT15711145923 – All Rights Reserved

   This site is not a part of Facebook website or Facebook Inc. Additionally. This site is NOT endorsed by FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.