🎁 Skatinimas

🚛 Tiesiogiai namuose

Vertinama 4.95/5
5/5

PROFESIONALUS ELEKTRINIS GRANDININIS PJŪKLAS DAUGIAFUNKCINIS SU DVIEM BATERIJOMIS

Tikslus pjovimas iki 35 cm skersmens, belaidis, su automatiniu tepimu ir sustiprinta grandine

PRIEINAMUMAS
PASKUTINIAI 13 SIŪLOMŲ VIENETŲ

Pasiūlymas

Kol yra atsargų
178
89
00
 • Elektrinis grandininis pjÅ«klas
 • Ličio akumuliatorius
 • Akumuliatoriaus įkroviklis
 • Geležtė su grandine
 • Kryžminis atsuktuvas
 • Veržliarakčiai
 • dėklas su rankena
 • Instrukcijos
 • 2 metų garantija
Skatinimas

MŪSŲ GARANTIJOS

SERTIFIKUOTAS PRODUKTAS

PASITENKINIMO GARANTIJA

24 VALANDAS PER PARĄ TEIKIAMA PAGALBA

MOKĖJIMAS PRISTATYMO METU

Dėmesio! 89 € nuolaida su apmokėjimu pristatymo metu galioja tik paskutinėms sandėlyje esančioms prekėms

Vienintelis tokio pobūdžio

PROFESIONALUS

Šis patobulintas grandininis pjūklas padidina akumuliatoriaus veikimo trukmę 300 %, galią 75 % ir 50 % sumažina energijos sąnaudas, palyginti su kitais grandininiais pjūklais, kuriuose naudojami gryno vario šepetiniai varikliai.

Juo galima tiksliai ir greitai pjauti šakas sode, storesnius rąstus, malkas, lengvai pjauti medines lentas arba greitai ir lengvai kirsti medžius.

Jis turi neslystančią rankeną, kad būtų galima valdyti viena ranka.

Jam valdyti nereikia mišinio, jame sumontuotas ilgaamžis 6000 mAh akumuliatorius, leidžiantis nepertraukiamai naudoti iki 6 val.

GALINGAS VARIKLIS

Dėl galingo bešepetėlinio variklio juo per kelias sekundes ir vienu važiavimu galima pjauti ir genėti bet ką, net storesnes, iki 35 cm skersmens šakas.

Turėdamas tvirtą grandinę ir 6 colių plokštę, jis efektyviai, greitai ir švariai pjauna visų rūšių medieną.

AUTOMATINIS IR NEREIKALAUJANTIS PRIEŽIŪROS

Jį lengva ir saugu naudoti, nereikalauja techninės priežiūros ir yra vienintelis, turintis grandinės tepimą ir automatinį grandinės įtempiklį, priklausomai nuo medžiagos konsistencijos.

Puikiai tinka naudoti lauke, sode, kasdieniam naudojimui, medienos pjovimui, vaismedžių genėjimui, šakų genėjimui ir miško kirtimui.

AKSESUARAI ĮSKAIČIUOTI

Du 21 V 2,0 Ah MAX AAA ličio akumuliatoriai užtikrina nepertraukiamą naudojimą. Akumuliatoriaus lygis rodomas ekrane, kad būtų galima kontroliuoti akumuliatoriaus sąnaudas.

Komplekte yra visų tipų pjovimo ir priežiūros reikmenys, vamzdinis veržliaraktis, atsuktuvas, atsarginė grandinė, galingas akumuliatorius, rankų ir akių apsaugos priemonės, įkroviklis ir patogus dėklas.

SAVYBĖS

Mūsų klientai negali klysti

Vertinama 4.95/5
5/5

3412 Komentarai

⭐⭐⭐⭐⭐
⭐⭐⭐⭐
⭐⭐⭐
⭐⭐
⭐

Aš jau turėjau tokį produktą ir galiu jus patikinti, kad kartą jį išbandžius, jis taps nepakeičiamas dėl savo didelio naudingumo. Gaminys yra gerai pagamintas ir turi labai ilgą autonomiją, tiek daug, kad jį galima naudoti beveik visą dieną. Jis gerai pjauna ir dideles, ir mažas šakas. Jis taip pat turi saugos mechanizmą, kad būtų išvengta pažeidimų ir nelaimingų atsitikimų. Rekomenduoju šį gaminį

Henrikas A.

Jis neturėjo jokių problemų pjaudamas nukirstą šaką, nes ašmenys yra ilgi. Atlikau kelis pjūvius nepastebėjęs jokių pažeidimų ar išsikrovusio akumuliatoriaus. Pjūklą lengva surinkti net ir tokiam žmogui kaip aš, kuris niekada anksčiau jo nenaudojo. 1 valandą dirbau nepavargdamas.

Jonis C.

Tai pasiekiama ir ekspertams, ir pradedantiesiems. Jis veikia gana gerai. Pjaunama greitai ir tiksliai, o svoris visiškai įveikiamas. Patogus gaminys, lengvai naudojamas. Rimtas ir patikimas pardavėjas.

Mažvydas F.

SVARBUS SKELBIMAS

Dėl didelės paklausos, baigiasi atsargos, rekomenduojame užsisakyti kuo greičiau!

RIBOTO LAIKO PASIŪLYMAS

89 EURŲ TIK ŠIANDIEN

Mes jums perskambinsime

💶 Grynieji pinigai pristatymo metu

✔️Į kainą įtraukti priedai

Užblokuokite pasiūlymą dabar ir mes jums perskambinsime


  UŽPILDYKITE FORMĄ

  DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

  Tiesiog užpildykite formą, nurodydami savo vardą, pavardę, telefono numerį ir adresą, o mūsų klientų aptarnavimo tarnyba jums perskambins, kad paaiškintų bet kokias abejones ir patvirtintų siuntimo informaciją.

  Taip, jūsų patogumui ir saugumui siūlome apmokėjimą pristatymo metu, galite sumokėti kurjeriui tiesiogiai, kai jis atvyksta į jūsų namus!

  Tiesiog užpildykite formą, o operatorius jums perskambins ir suteiks visą išsamią informaciją apie produktus ir pasiūlymus.

  Be abejo, mūsų svetainėse nurodyta, kaip bus tvarkomi asmens duomenys, ir garantuojama, kad jie bus visiškai saugiai siunčiami mūsų operatoriams, kurie bus atsakingi už produkto išsiuntimą.

  ©  Copyright 2022. – IT15711145923 – All Rights Reserved

  This site is not a part of Facebook website or Facebook Inc. Additionally. This site is NOT endorsed by FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.