🎁 Skatinimas

🚛 Tiesiogiai namuose

Vertinama 4.95/5
5/5

Pilnas suvirinimo rinkinys, skirtas ekspertams ir pradedantiesiems, tinkamas bet kokio metalo atnaujinimo ir restauravimo darbams

Tikslios ir patvarios suvirinimo siūlės neturint profesinės patirties todėl sutaupoma remonto išlaidų

PRIEINAMUMAS
PASKUTINIAI 13 SIŪLOMŲ VIENETŲ

PASIŪLYMAS

Kol yra atsargų
218
109
00
 • Inverterinis MMA elektrodų suvirintojas
 • automatinė kaukė su savaime tamsėjančiu stiklu
 • elektrodų laikiklio replės
 • Suvirinimo aparato įžeminimo spaustukas
 • Instrukcijos
 • 2 metų garantija
Skatinimas

MŪSŲ GARANTIJOS

SERTIFIKUOTAS PRODUKTAS

PASITENKINIMO GARANTIJA

24 VALANDAS PER PARĄ TEIKIAMA PAGALBA

MOKĖJIMAS PRISTATYMO METU

Dėmesio! 49 € nuolaida su apmokėjimu pristatymo metu galioja tik paskutinėms sandėlyje esančioms prekėms

ribotos atsargos

🚚 Greitas pristatymas 24/48h

💵 mokėjimas pristatymo metu


  UŽPILDYKITE FORMĄ

  UNIKALUS IR NEPAKARTOJAMAS

  Šiame lengvai naudojamame suvirinimo aparate įdiegta pažangi inverterio technologija, užtikrinanti stabilesnį lanką ir švaresnę suvirinimo siūlę

  Palengvina ir pagreitina bet kokį remonto darbą, kartu sutaupant priežiūros išlaidų

  Jame yra visos šiuolaikinės saugos funkcijos, pvz., apsauga nuo šiluminės perkrovos ir šalto paleidimo vielos padavimas, todėl galite susikoncentruoti į darbą, o ne į mašiną.

  Ši nauja technologija maitinimo įtampą konvertuoja į nuolatinę įtampą, todėl suvirinimo efektyvumas yra didesnis, galima tiksliai suvirinti vietas net neturint patirties ir sunaudoti mažiau energijos nei įprasti suvirinimo aparatai, todėl galima suvirinti net su 3 kW buitiniu skaitikliu.

  Suvirinimo aparatas automatiškai kompensuoja ir reguliuoja suvirinimo srovę. Ventiliatoriaus aušinimo sistema sumažina dulkių patekimą į aparatą ir pailgina jo tarnavimo laiką. Puikiai tinka virinti visų rūšių metalą, plieną ir lydinius iki 3,2 mm.

  Mūsų klientai negali klysti

  Vertinama 4.95/5
  5/5

  5876 Komentarai

  ⭐⭐⭐⭐⭐
  ⭐⭐⭐⭐
  ⭐⭐⭐
  ⭐⭐
  ⭐

  lengvas, kompaktiškas, tylus suvirinimo aparatas Įvairūs elektros lanko jėgos ir apsaugos nuo prilipimo įtaisai labai palengvina suvirinimą, o su šiek tiek rankų miklumo suvirinimo siūlės atrodo gerai ir nepriekaištingai.

  Laurentijus C.

  Būdamas visiškas naujokas, per trumpą laiką supratau, kaip elgtis su 1,5-2 mm storio elektrodais, ir dabar diskretiškai virinu net su 3,2 pagrindo elektrodais. Dėklas taip pat patogus ir patvarus. Trumpai tariant, suvirinimo aparatas veikia tikrai gerai, ir ypač norėčiau pabrėžti, kad jis puikiai veikia su mano buitine elektros sistema. normalissimo

  Adas F.

  Mano senas profesionalus suvirinimo aparatas sulūžo, suvirinau jau seniai ir buvau skeptiškai nusiteikęs, tačiau šis aparatas mane nustebino. jis praktiškas ir paprastas naudoti, ir per trumpą laiką atlikau keletą puikių "pasidaryk pats" darbų!
  Labai rekomenduoju!

  Gendrius A.

  Užsisakykite palikdami savo duomenis žemiau

  24 valandas per parą teikiama pagalba

  Pristatymas per 24/48h

  Mokėjimas grynaisiais pinigais kurjeriui

  Užblokuokite pasiūlymą dabar ir mes jums perskambinsime


   UŽPILDYKITE FORMĄ

   DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

   Tiesiog užpildykite formą, nurodydami savo vardą, pavardę, telefono numerį ir adresą, o mūsų klientų aptarnavimo tarnyba jums perskambins, kad paaiškintų bet kokias abejones ir patvirtintų siuntimo informaciją.

   Taip, jūsų patogumui ir saugumui siūlome apmokėjimą pristatymo metu, galite sumokėti kurjeriui tiesiogiai, kai jis atvyksta į jūsų namus!

   Tiesiog užpildykite formą, o operatorius jums perskambins ir suteiks visą išsamią informaciją apie produktus ir pasiūlymus.

   Be abejo, mūsų svetainėse nurodyta, kaip bus tvarkomi asmens duomenys, ir garantuojama, kad jie bus visiškai saugiai siunčiami mūsų operatoriams, kurie bus atsakingi už produkto išsiuntimą.

   ©  Copyright 2022. – IT15711145923 – All Rights Reserved

   This site is not a part of Facebook website or Facebook Inc. Additionally. This site is NOT endorsed by FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.